פידבקים

פידבקים ממפורסמים

ח"כים, ראשי ערים, פוליטיקאים, זמרים, כוכבי הוליווד וידוענים מהארץ ומהעולם- נפגשים פנים אל פנים
באירועים המפעימים של פיד ישראל, מתרגשים ומתרשמים עמוקות.
הפידבקים שלהם בכתב ובעל פה, בסרטונים ובהקלטות – מרגשים, עוצמתיים ומלאי הערכה וברכה.

מוזמנים לקרוא:

"התרשמתי מאוד מפעילות פיד ישראל הדברים עולים בקנה אחד עם פעולותי לקידום שיח מכבד וקיום בכבוד בקרב כלל אזרחי ישראל. מברך בברכת המשך עשייה ברוכה."

נשיא המדינה ראובן ריבלין

"התרשמתי מאוד מפעילות פיד ישראל הדברים עולים בקנה אחד עם פעולותי"
נגן וידאו

אני שמח ומתכבד לברך על פעילות של פיד ישראל שפועלים באדיבות ובנחישות לספק אוכל, לחיילים בודדים, ניצולי שואה, ולמזדקנים. באמת מברך מכל הלב מממשלת ישראל תודה רבה.

מייקל אורן, סגן שר

הזמרת והשחקנית שירי מימון הגדולה מחבקת את מתנדבי פיד ישראל

שירי מימון 

נגן וידאו
ירון-מזוז-30vmw4edf5ebfe37uofmkq
סגן השר ירון מזוז
"אני מביע הזדהות עמוקה עם ארגון פיד ישראל מאחר וגם אני בעצמי הייתי בצעירותי במצב דומה. מגיל 12 הייתי עובד בדוכן ירקות על מנת לסייע למשפחתי בפרנסת הבית. לכן אני מתוך נסיוני מבין עד כמה חשוב שארגון פיד ישראל יתמוך ויעזור לקבוצות העוני בישראל. אתם עושים עבודת קודש! כל הכבוד!"
"אני מביע הזדהות עמוקה עם ארגון פיד ישראל.... אתם עושים עבודת קודש. כל הכבוד!"
fa4dfbb8-2560-4d42-87ba-d4acba0838fd
ח"כ מיכאל מלכיאלי
"אני נרגש לשמוע על הפעילות האדירה שלכם במדינת ישראל וכחבר וועדת הרווחה בכנסת אני מזמין אתכם לשתף את שאר הח"כים והשרים במצוקת העוני ובטיפול המסור שלכם. בנוסף אני מעוניין שפיד ישראל כארגון גג שעוזר לעמותות יזמינו לכנסת את העמותות שעוסקות בתחום כדי לשמוע את המצוקות מהשטח ובהמשך אני מעוניין שפיד ישראל יקימו שדולה בכנסת למאבק בעוני במדינת ישראל."
"אני מעוניין שפיד ישראל כארגון גג שעוזר לעמותות יזמינו לכנסת את העמותות שעוסקות בתחום"
1233
ח"כ דוד ביטן
"שמח לראות ארגון גדול כמו פיד ישראל שמסייע למען אוכלוסיה במצוקה."
"שמח לראות ארגון גדול כמו פיד ישראל שמסייע למען אוכלוסיה במצוקה."

"אני רוצה להודות לארגון פיד ישראל ולכל המתנדבות והמתנדבים על העבודה הטובה שלהם,על היכולת שלהם לתת ולהכין למען החברה הישראלית אני מברכת שתמיד תמשיכו לעשות ולתת ושיהיה רק טוב חג שמח מירי "

מירי רגב שרת התרבות

נגן וידאו

"אני גאה להשתתף פה היום בפעילות של פיד ישראל. היה חשוב לי לפתוח את סדר היום שלי פה. זה עושה לי מצב רוח טוב לכל היום. נחשפתי לא פעם לפעילות של פיד ישראל לכן אני מבקש להודות באופן אישי לכל מתנדבי הארגון ולהנהלת ארגון פיד ישראל על הפעילויות הרבות שלהם ברחבי מדינת ישראל ועל כך ששמים דגש בטיפול בעניי ישראל ובמאבק בעוני. תמיד מוכן לעמוד לצידכם בעת הצורך יישר כח."

שר התקשורת איוב קרא

To all the people that work with Feed Israel and all over the world are doing a wonderful job and g-d bless them all

 Mr David cornstein 

נגן וידאו
999
שר הדתות דוד אזולאי
"אני נפעם מהיקף הפעילות של פיד ישראל במאבק בעוני במדינת ישראל ומעזרתכם לעמותות שעוסקות בעוני ורווחה . אני מחזק את הארגון שתמשיכו לעזור ובזכותכם אחוז שיעור העוני במדינתנו ירד."
"אני נפעם מהיקף הפעילות של פיד ישראל במאבק בעוני במדינת ישראל ומעזרתכם..."
123
שר הרווחה חיים כץ
"ובהזדמנות זו מבקש להודות לכם על פעילותכם הברוכה ולאחל לכם חג שמח"
"ובהזדמנות זו מבקש להודות לכם על פעילותכם הברוכה ולאחל לכם חג שמח"

"אני נרגש לשמוע על הפעילות החשובה לעניים ושמח לפגוש את המתנדבים שנותנים מעצמם למען החלש."

הזמר אנריקה איגלסיאס

אני נרגש לשמוע על הפעילות החשובה לעניים"
יו"ר הכנסת מברך את פיד ישראל
יו"ר הכנסת יולי אידלשטיין
"אני בטוח שייחרט עמוק בנפשם של הילדים, הדאגה העמוקה שלכם לרווחתם של הילדים, המאמצים שאתם משקיעים כדי להעלותם על דרך המלך ולאפשר להם את מיטב ההזדמנויות, ראויים לכל שבח וההערכה. עלו והצליחו!"
המאמצים שאתם משקיעים ...ראויים לכל שבח וההערכה. עלו והצליחו!"
8955
ח"כ אורלי לוי יו"ר מפלגת גשר
"כל הנושא שבגינו נכנסתי לפוליטיקה זה כי אני רוצה לספק לקבוצת העוני במדינת ישראל ארגז כלים ליציאה ממעגל העני ולתת הזדמנות לשינוי ממשי בחברה הישראלית אז ראשית ושאני מדברת על התנדבות בני בנוער פיד ישראל זה המקום הראשון שהייתי ממליצה להתנדב בו זה באמת ארגון שפועל ביסודיות וביעילות רבה למען מיגור העוני במדינת ישראל ואני מזמינה אתכם הנוער בסיכון שגם מתנדבים בארגון, יחד עם מנכ"ל פיד ישראל, להגיע שוב לפגישה ולחשוב על קידום חוקים בכנסת למען נוער בסיכון שמגיע ממשפחות עניות ובכלל לאוכלוסייה הזקוקה בישראל. אני מברכת את הארגון שימשיך לפעול שנים רבות במדינת ישראל."
"זה באמת ארגון שפועל ביסודיות וביעילות רבה למען מיגור העוני במדינת ישראל"
"ברכה והערכה לכל העסקים במלאכת הקודש עם קשישים שיזמו את הפעילות המיוחדת הזו"

"ברכה והערכה לכל העוסקים במלאכת הקודש עם קשישים שיזמו את הפעילות המיוחדת הזו, וביחד עמכם הוציאו לפועל פעילות מרגשת מי יתן ויקויים בכם הכתוב: כי אורך ימים ושנות חיים ושלום יוסיפו לכם. ונזכה שאור חדש על ציון יאיר ונזכה כולנו יחד במהרה לאורו. יברככם ה' מציון וראו בטוב ירושלים כל ימי חייכם."

הרב שמואל רבינבוץ, רב הכותל

800px-Smotrich
בצלאל סמוטריץ יו"ר מפלגת האיחוד הלאומי
"אני מעריך ומוקיר את הפעילות החשובה של ארגון פיד ישראל שדואגים למאות אלפי אזרחי ישראל שזקוקים לעזרתכם. אני שמח שהקמתם את פיד ישראל במדינה שלנו ומאחל לכם המשך עשייה מבורכת."
"אני מעריך ומוקיר את הפעילות החשובה של ארגון פיד ישראל"

"כמו שאתם יודעים מסביב לעולם, לא בכול העולם, אבל בהרבה מדינות ישנם ילדים רעבים.ואני שמח להציג בפניכם את פיד ישראל במדינה הזו -ישראל. שמסייע לילדים ומעניק להם אוכל ושמחה. הרבה מדינות כבר עושות זאת והרבה מדינות צריכות עוד לעשות זאת תודה רבה . אוהב אתכם נשיקה גדולה מתל אביב"

זאן קלוד ואן דאם, שחקן קולנוע מפורסם

נגן וידאו
12
השר יובל שטייניץ
"לצערי שיעור העוני במדינת ישראל גדול וזקוק לארגון חזק וגדול כמו פיד ישראל שעוזר לעניים קשישים נוער בסיכון ואוכלוסיה במצב סוציו אקונומי נמוך כל הכבוד לכם על העשייה הברוכה תמשיכו כך."
"כל הכבוד לכם על העשייה הברוכה! תמשיכו כך."
נגן וידאו

"רק רציתי לומר עבודה נהדרת של אנשי פיד ישראל אתם עושים עבודה מדהימה כאן בישראל.ובכל העולם גיבורי על אמיתיים תמשיכו ככה "

השחקן דין קיין

12122
ח"כ איתן כבל
"כיו"ר ועדת הכלכלה אני מודע לצורך הגדול שקיים במדינת ישראל של האוכלוסיה ממצב סוציו אקונומי נמוך אני שמח שאתם מגיעים להשתתף בוועדות בכנסת ומשמיעים את קולם ומצוקותיהם של האוכלוסיה הנזקקת במדינת ישראל, ונאבקים על הורדת יוקר המחייה כגון מחירי החשמל ומוצרי היסוד. יש לכם שליחות חשובה ואני מברך את פיד ישראל על העזרה והסיוע לנזקקים ועל המאבק בעני. כל הכבוד!"מהחלוקה ברחובות. אני פה נמצא ברחובות מקום מיוחד ומעורר השראה של פיד ישראל - עמותה שמעניקה סיוע ומזון ביגוד בכבוד לנזקקים ברחבי הארץ, לא רק פה ברחובות . שהם גם עוזרים לנוער בסיכון, חיילים בודדים, עולים חדשים,זה באמת נוגע ללב הפעילות הנעלה הזו והקדושה הזאת ממש מצווה בהתהוותה בעיניי. ואני מברך על הפעילות הזו בכל הלב.
ואני מברך את פיד ישראל על העזרה והסיוע לנזקקים ועל המאבק בעני. כל הכבוד!"
a1010
חיליק בר סגן יו"ר הכנסת
"אני מתרשם מאוד מהפעילות של פיד ישראל. חשוב מאוד שיש ארגון חזק עם מתנדבים בכל רחבי מדינת ישראל שזמינים לענות ברחבי הערים לפניות של אנשים נזקקים ולטפל באנשים בצורה הכי מהירה יעילה מאד כבוד לנזקקים. כל הכבוד לכם אתם מדהימים!"
"חשוב מאוד שיש ארגון חזק עם מתנדבים בכל רחבי מדינת ישראל שזמינים לענות ברחבי הערים לפניות של אנשים נזקקים"
a99+
ח"כ שולי מועלם
"מרגש לראות את ארגון פיד ישראל ואת העשייה הגדולה שלכם במתן עזרה ותמיכה לעמותות ולאזרחים הזקוקים לעזרתכם תמיד אשמח לעמוד לצידכם ולסייע ככל שניתן על מנת שהראגון ימשיך לפעול ולגדול כי הרבה אנשים זקוקים לכם."
"מרגש לראות את ארגון פיד ישראל ואת העשייה הגדולה שלכם במתן עזרה ותמיכה לעמותות ולאזרחים

שנה טובה ראשית אני רוצה לומר תודה גדולה לארגון פיד ישראל על הטיפול בקשישים ובנוסף על דאגתם לאותם קשישים שאין להם מקום מסודר לאכול בחגים. באמת כל הכבוד לפיד ישראל על היוזמה ואני שולחת לכם חיבוק ונשיקות."

הזמרת והשקנית שירי מימון

נגן וידאו