פיד-בתקשורת

דיון סוער בכנסת על מחאת יוקר המחיה

חי אלבז מנכ"ל ארגון פיד ישראל, המספק הזנה למעוטי יכולת, אמר לאחר הוועדה כי "על פי נתונים רשמיים, במדינת ישראל כיום יש 1.8 מיליון נפשות החיות מתחת לקו העוני. מדובר ב-463.3 אלף משפחות – מתוכן 842.3 אלף ילדים. משפחות שנמצאות מתחת לקו העוני לא עסוקות עם רפורמת שמים פתוחים במחירי הטיסות, כמו בשאר מוצרי צריכה שאינם בסיסיים. יש להבין כי עצם העיסוק בנושא עליית מחירי הלחם, החשמל ושאר מוצרי היסוד גורם לחרדה אמיתית בקרב מאות אלפי תי אב במדינת ישראל. כל הסבר וטענה לא יפתרו את מצוקת הילד הרעב שיוצא בבוקר ללא ארוחת בוקר לבית הספר, כמו משפחה שלא יכולה ליהנות מחימום בחורף עקב התייקרות מחירי החשמל".

חגי עמית |  themarker|   18/12/2018

העלת פוסט ידיעות אחרונות בinstagram

מרגש: רגע לפני שעלה לבמה, הגשים אנריקה את חלומה של שרון דגא, החולה בסרטן, ונפגש איתה מאחורי הקלעים

instagram|   

מעל 200 חבילות מזון נתרמו למען הבית החם למען הקהילה ברחובות על ידי ארגון Feed israel

ארגון Feed israel הוא ארגון של תורמים מיהדות ארה"ב אשר הקימו ארגון גג על מנת לטפל בבעיית העוני בישראל. התרומה נערכה במעמד סגן השר במשרד ראש הממשלה וחבר כנסת דר' מייקל אורן, מ"מ ראש העיר, בן ציון שרעבי, חבר מועצת העיר, שאול צגהון.

חנה קקיאשוילי |  be106 רחובות |   23/06/2019

עמותת 'פיד ישראל' חילקה קמחא דפסחא למשפחות חרדיות

לרגל חג הפסח הבעל"ט בחרה עמותת 'פיד ישראל' לסייע למשפחות רבות במגזר החרדי בקניית מוצרי החג. המשפחות הופתעו לקבל ארגז גדוש בכל טוב כדי שגם הם יוכלו לחגוג את חג החירות כמו שצריך.
בימים בהם חרב קיצוצים מונפת על משפחות בני תורה ואמירות על הצרת צעדיהן הכלכליים הפכו לשיח לגיטימי, בוחרת בתגובה עמותת 'פיד ישראל' להרחיב את התמיכה באותן משפחות לקראת חג הפסח.

מערכת JDN |  JDN   26/02/2019